Historie firem skupiny Hanseatic sahá do roku 1990 a je jednou z nejstarších porevolučních skupin firem. Jednou z nejdůležitějších aktivit byl dovoz mezi jiným i podlahových krytin. V současnosti v tomto oboru pracuje firma Hanseatic s.r.o., která dováží všechny hlavní druhy podlahových krytin z celého světa. K tomu pochopitelně i řadu velmi důležitého příslušenství. Využívá tak více jak dvacetiletých zkušeností svých pracovníků v zahraničně obchodních operacích.

Současná situace v podlahových krytinách jak v Evropě, tak i ve světě prochází významným zlomem, který byl zapříčiněn především technickým vývojem ve výrobě podlahovin. Ve své podstatě se jedná o výrazné snížení škodlivin v PVC a mimořádně kvalitní potisk vrchní vrstvy věrnými kopiemi prakticky všech druhů dřeva, kamenů, dlaždic a podobných tradičních materiálů užívaných pro podlahy. Naproti tomu dřívější král podlahy – koberec, zejména pro svou obtížnost údržby, obtížnost likvidace alergenů a podobné hygienické problémy zaznamenává výraznou stagnaci.

Tak došlo k mimořádnému ,,revivalu“ PVC. K tomu přispěli i určité problémy zejména u velmi slabých laminátů (tloušťka 6/7 mm) a jejich malá trvanlivost a malá odolnost vůči vlhkosti. Zřejmě rozhodující vliv měla nově zavedená výroba PVC pásů v různých tloušťkách, jež nabízejí veškeré výhody nejen klasických dřevěných, ale i laminátových podlah a linolea.

Hanseatic s.r.o. tomuto vývoji věnuje maximální pozornost a řadu velmi kvalitních nových materiálů především v oblasti PVC dovezl. V současné době připravuje další dovozy. Tím se řadí mezi firmy, které vždy jsou o krok dále než jejich konkurence. Rádi vás budeme vždy překvapovat novinkami, které nás na trhu zaujmou a které dle našeho názoru si zaslouží vaší pozornost.

Tým firmy Hanseatic, s.r.o.

Veškeré obrázky na tomto webu jsou chráněny proti stažení Děkujeme za pochopení. hanseatic_logo_white